Znajdź w serwisie

Ciekawe linki

 

 

SONDA

W PL najbardziej lubię czytać:
 

 

4(16) numer Panoramy już w dystrybucji Drukuj Email
niedziela, 14 kwietnia 2013 00:00

Kolejne wydanie Panoramy Leśnej 4(16) już w dystrybucji. Wersja elektroniczna (w formacie pdf) do pobrania ze strony  w zakładce e-Gazeta. Wersja drukowana do pobrania w Urzędzie Miasta, OKiS-ie i innych punktach na terenie Gminy, których listę najdziesz w zakładce Punkty Dystrybucyjne do wyczerpania nakładu.

 

 
3(15) numer Panoramy już w dystrybucji Drukuj Email
poniedziałek, 18 lutego 2013 00:00

Kolejne wydanie Panoramy Leśnej 3(15) już w dystrybucji. Wersja elektroniczna (w formacie pdf) do pobrania ze strony  w zakładce e-Gazeta. Wersja drukowana do pobrania w Urzędzie Miasta, OKiS-ie i innych punktach na terenie Gminy, których listę najdziesz w zakładce Punkty Dystrybucyjne do wyczerpania nakładu.

 

 
2(14) numer Panoramy już w dystrybucji Drukuj Email
poniedziałek, 18 lutego 2013 00:00

Kolejne wydanie Panoramy Leśnej 2(14) już w dystrybucji. Wersja elektroniczna (w formacie pdf) do pobrania ze strony  w zakładce e-Gazeta. Wersja drukowana do pobrania w Urzędzie Miasta, OKiS-ie i innych punktach na terenie Gminy, których listę najdziesz w zakładce Punkty Dystrybucyjne do wyczerpania nakładu.

 

 
1(13) numer Panoramy już w dystrybucji Drukuj Email
wtorek, 15 stycznia 2013 00:00

Kolejne wydanie Panoramy Leśnej 1(13) już w dystrybucji. Wersja elektroniczna (w formacie pdf) do pobrania ze strony  w zakładce e-Gazeta. Wersja drukowana do pobrania w Urzędzie Miasta, OKiS-ie i innych punktach na terenie Gminy, których listę najdziesz w zakładce Punkty Dystrybucyjne do wyczerpania nakładu.

 

 
11(12) numer Panoramy już w dystrybucji Drukuj Email
poniedziałek, 17 grudnia 2012 00:00

Kolejne wydanie Panoramy Leśnej 11(12) już w dystrybucji. Wersja elektroniczna (w formacie pdf) do pobrania ze strony  w zakładce e-Gazeta. Wersja drukowana do pobrania w Urzędzie Miasta, OKiS-ie i innych punktach na terenie Gminy, których listę najdziesz w zakładce Punkty Dystrybucyjne do wyczerpania nakładu.

 

 
10(11) numer Panoramy już w dystrybucji Drukuj Email
poniedziałek, 19 listopada 2012 00:00

Kolejne wydanie Panoramy Leśnej 10(11) już w dystrybucji. Wersja elektroniczna (w formacie pdf) do pobrania ze strony po kliknięciu w miniaturkę boxu "Bieżący numer". Wersja drukowana do pobrania w Urzędzie Miasta, OKiS-ie i innych punktach na terenie Gminy, których listę najdziesz w zakładce Punkty Dystrybucyjne.

 

 
II miejsce w plebiscycie PDF Drukuj Email
niedziela, 11 listopada 2012 13:58

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali swój głos na Gminę Leśna w plebiscycie internetowym zorganizowanym przez Dolnośląski Ośrodek Badania Opinii Społecznej, w którym zajęliśmy bardzo wysoką, drugą pozycję. Dzięki temu Gmina Leśna weźmie bezpłatnie udział w konkurs GMINA XXI wieku i ma szanse na kolejne nagrody.  Mamy też ogromną satysfakcję z tego, iż mieszkańcy naszej Gminy oraz wszyscy, którzy darzą nas sympatią potrafili połączyć swoje siły i doprowadzić nas do zwycięstwa. Fakt, iż konkurowaliśmy z większymi gminami, budzi tym większy podziw. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy.

 
WIELKIE GŁOSOWANIE NA GMINĘ LEŚNA PDF Drukuj Email
sobota, 13 października 2012 10:24

Pojawił się nowy, silny konkurent w rywalizacji o bezpłatny udział w konkursie na GMINĘ XXI WIEKU - Gmina Sobótka. W ciągu jednej doby wysunęli się na prowadzenie. Dlatego zachęcamy jeszcze bardziej do głosowania na naszą Gminę i udział w WIELKIM GŁOSOWANIU NA GMINĘ LEŚNA. Każdego dnia, do końca głosowania o godzinie 9 i 21 wszyscy oddajemy swój głos. Aby myśleć o wygranej, musimy zwiększyć ilość oddawanych głosów, a zwycięstwo jest naprawdę blisko! Przekażcie informacje o głosowaniu znajomym, rodzinie (również z poza naszego województwa, czy kraju). LICZY SIĘ KAŻDY GŁOS (w chwili kiedy to piszemy, Nowa Ruda wyprzedza nas o jeden głos!). Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy cały czas, codziennie oddają swój głos na naszą Gminę i prosimy oczywiście o więcej.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 11

Bieżący Numer

 

 

Statystyka strony

Odsłon : 117943Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.