Znajdź w serwisie

Ciekawe linki

 

 

SONDA

W PL najbardziej lubię czytać:
 

 

Panorama Leśnej 8(9) PDF Drukuj Email
poniedziałek, 20 sierpnia 2012 06:41

Kolejne wydanie Panoramy Leśnej 8(9) już w dystrybucji. Wersja elektroniczna (w formacie pdf) do pobrania ze strony po kliknięciu w miniaturkę boxu "Bieżący numer". Wersja drukowana do pobrania w Urzędzie Miasta, OKiS-ie i innych punktach na terenie Gminy, których listę najdziesz w zakładce Punkty Dystrybucyjne.

 

 
Panorama Leśnej 7(8) PDF Drukuj Email
poniedziałek, 20 sierpnia 2012 06:41

Kolejne wydanie Panoramy Leśnej 7(8) już w dystrybucji. Wersja elektroniczna (w formacie pdf) do pobrania ze strony po kliknięciu w miniaturkę boxu "Bieżący numer". Wersja drukowana do pobrania w Urzędzie Miasta, OKiS-ie i innych punktach na terenie Gminy, których listę najdziesz w zakładce Punkty Dystrybucyjne.

 

 
Panorama Leśnej - przerwa wakacyjna PDF Drukuj Email
sobota, 21 lipca 2012 00:00

Uprzejmie informujemy, iż w lipcu br. nie będzie wydania Panoramy Leśnej. Kolejny Nr czasopisma ukaże się 14 sierpnia 2012 r..

 
SWOJSKIE GRANIE I ŚPIEWANIE - II FESTIWAL WSPÓŁCZESNEJ KULTURY LUDOWEJ PDF Drukuj Email
czwartek, 21 czerwca 2012 17:09

SWOJSKIE GRANIE I ŚPIEWANIE - II FESTIWAL WSPÓŁCZESNEJ KULTURY LUDOWEJ już 23 czerwca 2012. Patronat honorowy nad imprezą objęli:

- Jan Surowiec, Burmistrz Leśnej,
- Rafał Jurkowlaniec - Marszałek Województwa Dolnośląskiego
- Leszek Grala, Prezes Dolnośląskiej Izby Rolniczej,
- Andrzej Jamrozik, Dyrektor Oddziału Terenowego Agencji Nieruchomości Rolnych we Wrocławiu.

Już dziś zapraszamy wszystkich do udziału w Festiwalu, który organizujemy po raz drugi. W ubiegłym roku cieszył się on sporym zainteresowaniem. W tym roku liczymy na jeszcze większą frekwencję. O szczegółach imprezy i atrakcjach, jakie dla Państwa przygotowujemy powiadomimy już wkrótce.

 
6(7) numer Panoramy już w dystrybucji PDF Drukuj Email
czwartek, 21 czerwca 2012 17:06

Kolejne wydanie Panoramy Leśnej 6(7) już w dystrybucji. Wersja elektroniczna (w formacie pdf) do pobrania ze strony po kliknięciu w miniaturkę boxu "Bieżący numer". Wersja drukowana do pobrania w Urzędzie Miasta, OKiS-ie i innych punktach na terenie Gminy, których listę najdziesz w zakładce Punkty Dystrybucyjne.

 

 
BAŁTYK – KARKONOSZE TOUR PDF Drukuj Email
wtorek, 15 maja 2012 19:52

Po raz pierwszy w Leśnej, w piątek, 25 maja 2012 roku, w godz. 14 – 16, będzie rozgrywane zakończenie VI etapu XX Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „BAŁTYK – KARKONOSZE TOUR”. Meta etapu usytuowana będzie na leśniańskim Rynku. W tym samym miejscu kolarze rozegrają wcześniej 2 lotne premie. Zapraszamy do skorzystania z możliwości obejrzenia wyścigu i przeżycia wrażeń sportowych związanych z tym wydarzeniem. Nadmieniamy, że w wyścigu weźmie udział ponad 120 zawodników z czołowych klubów sportowych Polski, Niemiec, Rosji, Czech, Słowacji.

 
5(6) numer Panoramy już w dystrybucji Drukuj Email
czwartek, 19 kwietnia 2012 00:00

Kolejne wydanie Panoramy Leśnej 5(6) już w dystrybucji. Wersja elektroniczna (w formacie pdf) do pobrania ze strony po kliknięciu w miniaturkę boxu "Bieżący numer". Wersja drukowana do pobrania w Urzędzie Miasta, OKiS-ie i innych punktach na terenie Gminy, których listę najdziesz w zakładce Punkty Dystrybucyjne.

 

 
KAJAK POLO 2012 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 30 kwietnia 2012 23:30

dniach 5-6 maj 2012 r. na boisku do kajak polo (stary basen w Leśnej)przy ul. Polnej odbędzie się 1 edtcja Międzynarodowy Puchar Polski i równocześnie III Międzynarodowy Puchar Kwisy w Kajak Polo. W turnieju wezmą udział najlepsze drużyny seniorów z kraju (prawo startu ma najlepsza szóstka z sezonu 2011). MOSW Choszczno, Set Kaniów, SITK Warszawa, KTW Kalisz, LUKS Kwisa Leśna.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 11

Bieżący Numer

 

 

Statystyka strony

Odsłon : 117943Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.