Znajdź w serwisie

Ciekawe linki

 

 

SONDA

W PL najbardziej lubię czytać:
 

 

4(5) numer Panoramy już w dystrybucji Drukuj Email
czwartek, 19 kwietnia 2012 00:00

Kolejne wydanie Panoramy Leśnej 4(5) już w dystrybucji. Wersja elektroniczna (w formacie pdf) do pobrania ze strony po kliknięciu w miniaturkę boxu "Bieżący numer". Wersja drukowana do pobrania w Urzędzie Miasta, OKiS-ie i innych punktach na terenie Gminy, których listę najdziesz w zakładce Punkty Dystrybucyjne.

 

 
Podziękowania
czwartek, 15 marca 2012 00:00

W życiu każdego człowieka przychodzi czas dokonywania wyborów i podejmowania kluczowych decyzji. Przez ostatnie cztery miesiące miałam przyjemność sprawdzać się w roli redaktora naczelnego. Choć z nikłym doświadczeniem dziennikarskim wierzyłam, że robię coś wielkiego i ważnego.

Więcej…
 
3(4) numer Panoramy już w dystrybucji Drukuj Email
czwartek, 15 marca 2012 21:12

Kolejne wydanie Panoramy Leśnej 3(4) już w dystrybucji. Wersja elektroniczna (w formacie pdf) do pobrania ze strony po kliknięciu w miniaturkę boxu "Bieżący numer". Wersja drukowana do pobrania w Urzędzie Miasta, OKiS-ie i innych punktach na terenie Gminy, których listę najdziesz w zakładce Punkty Dystrybucyjne.

Jednocześnie zachęcamy do nadsyłania drobnych ogłoszeń, a reklamodawców do rezerwowania miejsca.

 
2(3) Nr Panoramy już w dystrybucji PDF Drukuj Email
czwartek, 16 lutego 2012 07:49

Uprzejmie informujemy, iż Nr 3 Panoramy Leśnej jest już w dystrybucji. W gazecie m.in. Modernizacja oczyszczalni w Smolniku, Problemy gminnej oświaty, Wywiad z prezesem PM SYNERGIA Sp. z o.o., Jak stać się właścicielem lokalu komunalnego, rozmowa z Radną Marzeną Kajzer, Najlepsi uczniowie Gminy Leśna i wiele innych. Serdecznie zapraszamy do lektury.

 

 
Wernisaż Dominiki Sobuckiej PDF Drukuj Email
środa, 25 stycznia 2012 00:00

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich miłośników fotografii na wernisaż Dominiki Sobuckiej, który odbędzie się w OKiS Leśna dnia 27 stycznia 2012 roku o godzinie 17-stej.

 
II numer Panoramy Leśnej PDF Drukuj Email
poniedziałek, 16 stycznia 2012 00:00

Drugi numer Panoramy Leśnej już w dystrybucji. Wersja elektroniczna (w formacie pdf) do pobrania ze strony po kliknięciu w miniaturkę boxu "Bieżący numer". Wersja drukowana do pobrania w Urzędzie Miasta, OKiS-ie i innych punktach na terenie Gminy, których listę zamieścimy wkrótce na naszej stronie.

Jednocześnie zachęcamy do nadsyłania drobnych ogłoszeń, a reklamodawców do rezerwowania miejsca.

 
XX Finał WOŚP w Leśnej PDF Drukuj Email
piątek, 06 stycznia 2012 13:45

Ośrodek Kultury i Sportu w Leśnej zaprasza serdecznie wszystkich mieszkańców miasta i gminy do uczestnictwa w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.
Początek imprezy w o godz. 16:00.

Więcej…
 
Życzenia Noworoczne

Szampańskiej zabawy, szalonych chwil,
udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku 2012
życzy Redkacja Panoramy Leśnej

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 11

Bieżący Numer

 

 

Statystyka strony

Odsłon : 117942Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.