Znajdź w serwisie

Ciekawe linki

 

 

SONDA

W PL najbardziej lubię czytać:
 

 

Podziękowania
czwartek, 15 marca 2012 00:00

W życiu każdego człowieka przychodzi czas dokonywania wyborów i podejmowania kluczowych decyzji. Przez ostatnie cztery miesiące miałam przyjemność sprawdzać się w roli redaktora naczelnego. Choć z nikłym doświadczeniem dziennikarskim wierzyłam, że robię coś wielkiego i ważnego.

 

Praca z osobami chcącymi się zaangażować tylko i wyłącznie dla idei, a nie dla korzyści materialnych, daje dużo radości i satysfakcji, ale nic nie trwa wiecznie i nadszedł czas przekazać kierowanie „Panoramą Leśnej” kolejnemu redaktorowi naczelnemu, czy też raczej kolejnej redaktor naczelnej — Annie Stelzer.

W tym miejscu chciałabym podziękować Burmistrzowi Leśnej za daną mi możliwość poprowadzenia gazety.

Za owocną współpracę dziękuję Gabrieli Pijanowskiej, Pawłowi Duchnikowi, Mirosławowi Słodzińskiemu i Patrykowi Załęcznemu oraz wszystkim pozostałym autorom, z którymi miałam okazję współpracować przy tworzeniu „Panoramy Leśnej”.

Drodzy Czytelnicy, Wam oczywiście także chciałabym podziękować, bo bez Was to wszystko nie miałoby sensu. „Panoramę Leśnej” robimy dla Was.

Swojej następczyni życzę pomysłów i zapału, które pozwolą „Panoramie Leśnej” nadal zwiększać grono czytelników i podnosić poziom merytoryczny.

 

Pomyślności

Joanna Marczyńska

 

Bieżący Numer

 

 

Statystyka strony

Odsłon : 134833Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.